IP Camera

IP Camera

İP camera, onlar üzerinde internet bağlantısı tarafından izlenebilecek ve depolanabilecek bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar gibi cihazlara geçer. Ayrıca görüntüleri doğrudan dâhili belleklerinde iletimiz olmadan kaydedebilecek İP camera wifi modelleri de vardır. IP kameralarına cevap vermek için ek bir ekipman yoktur. IP kameralar, ofis ve işyeri istenen alanları gözlemleyebilir.

iP Kamera Modelleri

İP camera, farklı kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için farklı ölçüm modelleri içerir. Bazı ürünler için uygundur, bazı ürünler dışarıda kullanılabilir. İP camera da sağladıkları görüntü kalitesinde de farklılık gösterir. 720p görüntüleri alabilecek ürünler olduğunda, bazı ürünler çevrimiçi teknoloji geliştirme ile güncellenmiştir. Ayrıca HD görüntü kalitesi sağlayabilir. Görüntülerin kaydedilmesi entegre bellek modellerinde olduğu gibi, kayıt işlemi için hafıza kartı desteği gerektiren ürünler de vardır. Modeller ürünler arasındaki en büyük farkı getirirse, kameranın bu yönde hareket hissedebileceği gibi hareketi de bulur. Bazı kamera modelleri, kontrol edildikleri uygulama için kamera görünümünü manuel olarak ayarlamak için destek sağlar.

Ayrıca, ses desteğini alabilen veya ses desteğinin yanı sıra basit modeller veya modelleri sağlayabilen seçenekler de vardır. Bazı İP cameraları yerli amaçlar için hazırlansa da, bazı kameralar kalifiye harici kullanımla ayırt edilir. Harici kameradaki flaş sistemine benzer bir ışık desteği vardır. Hareket sensörlerinde çalışan bu kameralar, gece kapınıza biri yaklaştığında otomatik olarak ışıkları yakar. Günün her saatinde güvenle yaşayabilmeniz için tasarlanan IP kameralar, taşınabilir ve tamir edilebilir alternatifler sunuyor. Sabit kameralar genellikle iç veya dış köşelere yerleştirilirken, portatif modeller kolayca taşınabildikleri için evin her alanında kullanılabilir.

iP Kamera İle Çok Yönlü Gözlem Yapmanız Mümkün

Kameralarını esnek bir şekilde izleyebilir, daha fazla şüpheli eylem ve kişiyi takip ve kontrol etmenize olanak tanıyarak, çok kanallı yapılardan oluşan kamera uyumlu yapılarda video akışlarını kaydetmenize olanak sağlar. Kurulumu ve aktivasyonu son derece kolay olan IP kamera kurulumu, uzaktan kayıt ve izleme yapabilen yüksek teknolojili bir yapıya sahiptir. Farklı boyut ve lens uzunluklarına sahip olan bu markanın IP kameraları, farklı teknik özellikleri ile dikkat çekiyor.

IP kamera seti, yüksek çözünürlüklü kameralar ve kamera kayıt cihazları ile uyumlu çalışması için kayıt cihazı ile birlikte kullanılabilir. Yüksek lens hızı ve odak uzaklığına sahip IP kamera, sizi yıllarca memnun edecek dayanıklı güvenlik ürünlerinden biridir. Hem yazın hem de kışın zorlu çalışma koşullarına dayanabilen IP kameralar, zarif tasarımlı konstrüksiyonu ile adından söz ettiriyor.

Kamera Ve Kayıt Cihazları Teknolojik Altyapılarla Memnuniyetinizi Sağlıyor

Mobil uygulamalar ile kolaylıkla kontrol edilebilen kaliteli yapıdaki IP kameralar, markanın kamera kayıt cihazları ile uyumlu yapılar göstererek, birçok apartman, site ve iş yerine geniş görüş açısı ile denetim sağlıyor. İzlenilmesi istenen her yere rahatlıkla montajı ve kurulumu yapılabilen IP kamera dış mekân ve çeşitli ortak yaşam alanlarına uygun görüş açılarında aktifleştirilerek gözlem yapabiliyor.

İP Kameralar Nasıl Seçilir?

Kamera satın almadan kullanıcı önceliğinizi belirlemek için çok önemlidir. Bir bebeğiniz varsa, içinde kullanabileceğiniz bir şablon seçin, hareketli sensörler geliştirilir ve ses etkileşimleridir. Çünkü bu modeller onunla birlikte iletişim kurmanıza yardımcı olur, bebeğinizi kontrol edebilirsiniz. Bir ürün gereksiniminiz varsa, farklı alanlarda kullanabilirsiniz, bu mobil modeli kullanmalısınız. Kablosuz bir internet bağlantısına hızlı bir şekilde bağlanan bu ürünler, evinizin veya iş yerinizin güvenliğini sağlamada etkilidir.

Kapınızın önünde neler olup bittiğini merak ediyorsanız, görüş açısını size göre ayarlayabilen ürünler satın almak daha etkili bir çözümdür. Dış mekân kullanımı için tasarlanmış kameralarda kör nokta olmaması çok önemlidir. Bu şekilde, izinsiz giriş hareketinin olası tüm alanları kontrol edilebilir.

Eğme, Yakınlaştırma Fonksiyonlu IP Kamera

IP kameralar arasında çok gelişmiş fonksiyonlara sahip ürünler bulunmaktadır. Onlara yüksek bir profesyonel avantaj sağlayan bu kameralar, panoramik görüntüler yakalama yeteneğine sahiptir. Oldukça geniş bir görüş alanı sergileyebilen kamera, istenirse eğim özelliği sayesinde farklı açıları da görebiliyor.

Bu özelliğe ek olarak bazı kamera modellerinde yakınlaştırma seçeneği de bulunur. Uzaktaki bir yabancıyı tanımlamak için kullanılabilen bu özellik, görüntünün istenilen kısmının büyütülmesine olanak tanır. Zoom yaptıktan sonra kamera yeniden odaklandığında, birkaç saniye öncesine ait bulanık görüntü netleşir ve bu ayrıcalıklı özellik, gelen kişinin kim olduğunu görme olanağı sağlar.

Projeleriniz için yardıma ihtiyacınız var mı? Bize ulaşın. Tecrübeli ekibimizle yardımcı olmaya hazırız.