Hikvision Ip Kamera

Hikvision Ip Kamera

Kameralar Günümüzde en çok tercih edilen teknolojik ürünlerden biridir. Hem evlerimizde hem de işyerlerimizde güvenlik açısından tercih edilen kamera çeşitleri tekli ya da çoklu olacak şekilde piyasada rahatlıkla satın alabileceğimiz ürünler içerisinde yer alır. Aynı zamanda istenilen her türlü Ağa bağlanabilmesi açısından da rahat kullanım sağlayan hikvision ip kamera çeşitleri uygun fiyatlı olarak ve farklı modeller ile tercih edilebilir.

Güvenlik Kamerası Ve İzleme Cihazı Çeşitleri Nelerdir?

Güvenlik kameraları kullanım yerine bağlı olacak şekilde farklı çeşitlerde olabilir. Özellikle Siteler içerisinde kullanılan gece görüşlü olan kamera çeşitleri her türlü Siber saldırının da önüne geçilebilmesi açısından istenilen teknolojik veriye sahiptir.

Hikvision ip kamera çeşitlerinin ayarları değiştirilebilir ya da devre dışı bırakılabilir. Bu nedenle IP kamera çeşitlerine sahip olmadan önce her türlü koşul gözden geçirilmelidir. Bunun yanı sıra IP kameralar NVR’larının herhangi bir internet ağına bağlı olmaması nedeniyle büyük dezavantaj oluşturur.

Hikvision İp Kamera Elektrik Olmadan Çalışır Mı?

Kullanılan her türlü elektrikli cihazlar gibi bu kameralarda Elektrik olmadan çalışmaz. Bu nedenle akü ya da pil gibi elektrikleri depolayan ekipmanlar bu kameralara bağlanabilir. Bu bağlama sırasında ne kadar süre kullanım yapılacağı ve görüntü kalitesinin ne kadar yüksek olacağı gibi ayarlarında tekrar gözden geçirilmesi gerekir. İstenilen verimin alınabilmesi için aynı zamanda hikvision ip kamera çeşitlerine ek olarak 5mp ip camera kullanımı tavsiye edilir.

Bu kameraların gece görüşlü, Dome, PTZ ve kablosuz olma özellikleri sayesinde rahat kullanım yapılabilmesi açısından tercih edilmesi mümkündür. Evlerin içinde ya da dışında herhangi bir kablo kirliliği olmadan kullanılabilir. Kayıt etme özelliği sayesinde istenilen süreler belirlenerek Daha sonrasında izleme işlemi yapılabilir.

Hikvision İp Kamerayı Kimler Tercih Etmeli?

Hikvision ip kamera çeşitlerine güvenlik açısından problem yaşayan ya da herhangi bir yerin izleme işlemini gerçekleştirmek isteyen Her kişi rahatlıkla kullanım yapabilir. Bunun için özel bir İzine gerek yoktur.

Özellikle evlerin iç kısımlarını gözlemleyebilmek ve çocukları telefon üzerinden izleyebilmek için aileler tarafından tercih edilir. Kablosuz olması nedeniyle dikkat çekmez. İnternet olan her yerden telefonla izleme işlemi yapılabilir. 5mp ip camera özelliği ve h264 dvr+ sayesinde yüksek çözünürlüklü olarak istenilen verim alınır.

Bu Kameralarla Kayıt İşlemi Yapılır Mı?

Herhangi bir kayıt cihazına ihtiyaç duymadan cihaz üzerinde yerleştirilen SD kart ile birlikte kayıt almak mümkün olur. Aynı zamanda bu tür kameralar kablosuz internet kameraları olarak da bilindiğinden dolayı herhangi bir kayıt cihazına ihtiyaç duymadan çalışma prensibine sahiptirler. Bu nedenle satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce kamerayı iyice araştırarak istenilen verimin alınabilmesi için gerekli olan tüm önlemlerin ve bilginin edilmesi gerekir.

5mp İp Camera Nedir?

Bu kameralar megapiksel olarak adlandırılan bir özelliğe sahiptir. 5mp ip camera demek o kameranın görüntü kalitesi anlamına gelir. Yüksek çözünürlüklü ve geniş bantlı olarak görüntüyü hızlı bir şekilde aktarım yapabilmesi açısından tercih edilir.

Aynı zamanda h264 dvr+ olarak da kullanım yapılabilen bu ürünler, video sıkılaştırma algoritması olarak da ekstra özellikli şekilde kullanılabilir. H264 dvr+ demek videoların çözünürlüklerini arttırarak sıkılaştırma anlamını taşır. Bu sayede hem daha fazla video kayıt etmek aynı zamanda mevcut konumdaki videoyu hızlı bir şekilde internet aracılığıyla izleme şansına sahip olabilme anlamına gelir.

H264 Dvr+ Nedir?

Bu bir kod uygulamasıdır. İsteğe bağlı olacak şekilde değiştirilebilir. Bant genişliği video uzunluğu ve kayıt etme özellikleri değişkenlik gösterebileceğini den dolayı bu ürünlerin piyasa içerisindeki fiyatlandırmaları da farklıdır. hikvision ip kamera çeşitleri 5mp ip camera ve h264 dvr+ piyasa içerisinde en çok satın alınan ürünlerdir. Bu ürünlerin uzun seneler boyunca kullanılabilmesi için mutlaka kullanım kılavuzuna uygun olarak kurulumun yapılmasına özen gösterilmelidir.

İhtiyacınız olan her türlü güvenlik kamerasına ve izleme cihazlarına ulaşabilmek için internet sitemiz üzerinden destek alabilir, yüzlerce ürün içerisinden istediğinizi bütçenize uygun şekilde satın alabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz minimum 2 yıl garantilidir. Aynı zamanda uzman kadromuz ve alanında eğitimli olan kişilerimiz sayesinde kurulumlarınızı ve satın alma işlemlerinizi hızlı bir şekilde sitemiz üzerinden almanız mümkündür.

Projeleriniz için yardıma ihtiyacınız var mı? Bize ulaşın. Tecrübeli ekibimizle yardımcı olmaya hazırız.